O mnie

Cześć!

Nazywam się Monika:).  Z wykształcenia jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, obecnie jestem także w trakcie studiów podyplomowych z wczesnego nauczania języka angielskiego. Jako nauczyciel wychowania przedszkolnego pracuję już od sześciu lat, jako nauczyciel języka angielskiego od lat 5. Obecnie pracuję w dwóch goleniowskich przedszkolach.

Od dwóch lat prowadzę bloga Małe duże. Na blogu pokazuję jak w banalny sposób przeprowadzić niebanalne zajęcia, a także dzielę się sprawdzonymi sposobami na trudne sytuacje (nie tylko) początkującego nauczyciela. Pokazuję, że w słowniku nauczyciela wychowania przedszkolnego "nie da się" nie istnieje. Dzielę się swoją miłością do dziecięcej literatury anglojęzycznej oraz autorskimi materiałami do pobrania (w tym dekoracjami - ozdobnymi napisami i materiałami do języka angielskiego), pokazuję na które szkolenia warto się wybrać. Kocham swoją pracę! :)

Prywatnie... uwielbiam książki (również te dla dzieci), nauczycielskie gadżety, swój różowy rozklekotany rower. Relaksuje mnie czytanie, malowanie paznokci, przeglądanie youtube i oglądanie seriali na Netflixie. Mimowolnie zapamiętuję treść książek Julii Donaldson. Często płaczę.Celebruję życie:)