O mnie

Dziękuję za odwiedzenie Małe Duże. Blogi piszę i czytam od zawsze. Przygotowując się do kolejnego roku szkolnego zaczęłam przeglądać blogi angielskich i amerykańskich przedszkolanek, postanowiłam poszukać polskich blogów o tej tematyce, ale nie znalazłam ich wiele -  sama  takiego stworzyłam. Mam nadzieję, że Małe Duże okaże się przydatną stroną, a nie tylko kolejnym internetowym tworem. 

Obecnie rozpoczynam szósty rok pracy w przedszkolu, pracowałam w grupie żłobkowej, trzylatków, obecnie pierwszy rok jestem wychowawcą czterolatków i nie mogę się doczekać pierwszego dnia!

Pracę z dziećmi rozpoczęłam dość wcześnie, kiedy miałam 14 lat zostałam drużynową gromady zuchowej i to rozpaliło we mnie pasję do nauczania i pracy z dziećmi. Swoją gromadę prowadziłam przez sześć lat, w tym czasie pomagałam utworzyć i prowadzić kilka innych jednostek. I choć nie działam już czynnie w harcerstwie, to ZHP nadal zajmuje spore miejsce w moim sercu. 

W przedszkolu pracuję od 2011, obecna placówka jest moją drugą. Języka angielskiego zaczęłam uczyć w 2012 roku, najpierw w przedszkolu, potem w szkole językowej, aż w końcu w tym roku ponownie zaczynam naukę grup przedszkolnych w obecnym przedszkolu. 

Oprócz  Małe Duże, jestem pomysłodawczynią i współautorką bloga racjapielęgnacja o tematyce kosmetycznej. Uwielbiam lakiery do paznokci, swego czasu miałam ich sporo... :) Uwielbiam świece zapachowe, miękkie koce, kakao i herbatę, nie pogardzę kawą. Nałogowo oglądam youtube, biegam na Zumbę i godzinami przeglądam Pinterest. Lubię poezję śpiewaną, Eda Sheerana i marzę o wycieczce do Londynu i Paryża. Harry Potter definiuje moje dzieciństwo. 

Mam nadzieję, że z będziecie miały tyle radości z przeglądania Małe Duże, ile ja mam z jej tworzenia. 

Monika